Híreink

Kecsesség árad az Opel Insignia GSi-ből

Kecsesség árad az Opel Insignia GSi-ből

Dátum: 2017-07-25

Az Opel Insignia új sportkivitele nem nevezhető a legerősebb modellnek, de az izgalomból bizony így sincs hiány

Májusban mutatták be itthon az új Opel Insigniát, amely most nem OPC, hanem GSi típusjelzéssel jött ki. A 260 lóerős GSi jobb kört fut a németországi Nordschleifén, mint a 325 lóerős OPC előd, amelyhez képest 160 kilogrammal könnyebb lett a 2.0 literes turbós benzinfaló.

Opel Insignia GSi logó

A nyolcfokozatú automata váltóval párosuló motor mind a négy kereket hajtja, amiket a 345 milliméteres Brembo féktárcsák lassítanak. A 20 colos felnik mellett az Insignia GSi egyed lökhárítót, sportkipufogót, sportos belteret és széria elektromos futóművezérlést kapott.

Opel Insignia GSi hátsó

A GSi ára egyelőre ismeretlen, a szeptemberi Frankfurti Autókiállításon viszont majd többet megtudhatsz, később pedig az erősebb OPC változatban is gyönyörködhetsz.

Opel Insignia GSi beltér

Forrás:

HVG

Ajánlott cikkeink:

Vissza a cikkekhez